Dne 24. prosince 2023, v 18. kole anglické Premier League, prohrála Chelsea na domácím hřišti s Wolves 1:2.

V prvním poločase měla Chelsea lepší držení míče, ale Jackson a Sterling nevyužili ojedinělé šance. Ve druhém poločase pomohla Lemina hlavička Wolvesu k vedení a Doherty využil chyby Bardasileho a přidal další gól. V nastaveném čase vyrovnal hlavou Nkunku, ale bylo to příliš pozdě.fotbalové dresy komplety levně

Chelsea v zápase dominovala, co se týče držení míče, ale v útoku byla špatná a nevyužila několik dobrých šancí k průniku. Jackson a Sterling předvedli neuspokojivý výkon v souboji jeden na jednoho, zatímco Nkunku svým gólem stáhl vedení svého týmu, ale ztrátu už zachránit nedokázal.

Wolves byli výborní v defenzivě a Leminova hlavička byla klíčová. Dohertyho gól zastihl obranu Chelsea v postavení mimo hru.Chelsea Domácí Dres 2023

Porážka Chelsea venku s Wolves byla její třetí v posledních čtyřech kolech. Útočnou efektivitu týmu je třeba zlepšit, jinak bude v EPL těžké bojovat o titul.