Edmonton Oilers překonali pomalý začátek a dvougólovou ztrátu a v pondělí večer porazili Arizonu Coyotes 6:3. Evander Kane skóroval dvakrát ve třetí třetině, včetně vedoucího gólu, a vedl tak Oilers k obratu a přerušení série 10 porážek Coyotes.

Olejáři začali zostra a na začátku první třetiny se ujali vedení 1:0 gólem Leona Draisaitla v přesilové hře hokejové dresy nhl. Coyotes však odpověděli dvěma rychlými góly Nicka Bjugstada a Claytona Kellera a ve druhé třetině se ujali vedení 2:1.

Ve druhé třetině zvýšili Coyotes své vedení na 3:2 dalším gólem Bjugstada. Oilers se po celou třetinu snažili vytvořit souvislý útok a trávili značnou dobu ve vlastním obranném pásmu.

Ve třetí třetině se karta výrazně obrátila. V polovině třetiny vyrovnal Kane gólem na 3:3 a po pouhých 26 sekundách dal rychlý gól Zach Hyman a poslal Oilers do vedení chicago blackhawks dres.

Kane přidal svůj druhý gól v této třetině a zvýšil vedení na 5:3. Vítězství zpečetil v poslední minutě Warren Foegele gólem do prázdné branky.