>>>> http://jz0202.com/thyk <<<<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kultūrizmas be anabolinių steroidų? Tikras ar ne? Tai buvo klausimas, kurį ypač uždavė vyrų brolija, norinti gauti alfa vyrų kūną. Nėra vienareikšmio atsakymo į tai, nes yra keletas būdų, kuriuos galite naudoti, kad gautumėte kūną, apie kurį visada svajojote. Šių vaistų vartojimas yra vienas iš efektyviausių būdų, nes jis padeda jums greičiau gauti kūną. Jūs galite juos švirkšti arba nuryti. Tačiau jūs turite būti labai atsargūs ir gauti receptą iš gydytojo, kad galėtumėte išvengti sveikatos problemų.

Narkotikai yra naudojami keliems tikslams, pvz., suteikti kūno ištvermę, todėl rasite daug sportininkų ir sporto žmonių, kurie juos naudoja, kad galėtų ilgai žaisti savo sportą. Jie taip pat suteikia žmonėms jėgų ir yra naudojami profesionalių kultūristų ir kitų žmonių, kurie dalyvauja įtemptos veiklos, nes jie suteikia jiems energijos, kad būtų galima eiti per juos be daug pastangų. Išskyrus tai, jie taip pat naudojami siekiant padidinti raumenų augimą ir padėti organizmui efektyviau naudoti baltymus.

Kultūrizmas be anabolinių steroidų? Tikras ar ne? Galite pažvelgti į tai kitu požiūriu, kur galite naudoti natūralius metodus, o ne naudoti narkotikus, kad gautumėte tą kūną, kurį visada norėjote. Kai kuriems žmonėms tai gali prireikti tik šiek tiek pastangų, nes jie turi gerus genus, ir viskas, ko jiems reikės, yra šiek tiek mankštos ir dietos, ir jie yra geri. Kai kuriems žmonėms, tačiau jie turės eiti per energingai mokymo, kad jie gali gauti idealus kūno struktūrą, kad jie nori. Jums patariama gauti profesionalų trenerį, kuris sugalvos programą, kuri padės greitai realizuoti savo svajones.

Jei nenorite profesionalaus trenerio, turėtumėte ieškoti geros treniruoklių salės, kurioje galite treniruotis be jokių problemų. Dar geriau, jūs galite gauti tam tikrą įrangą, kuri yra naudojama ir išlaikyti juos savo namuose, kad galėtumėte greitai sukurti raumenis. Mokymo nepakanka, nes turite laikytis griežtos dietos, kad papildytumėte darbą ir gautumėte gerą kūną. Tai yra daugiausia baltymų ir jums reikia gauti raštu dietos, kad jums bus sekti, kad jūs galite gauti geriausią kūno norite.

Kadangi visa tai neįvyks per naktį, turėsite būti drausmingas ir kantrus, ir galų gale jūs būsite didžiuotis savimi. Norėdami gauti moralę jums reikia galite tai padaryti su grupe draugų kaimynystėje, kad jūs galite išlaikyti vienas kitą patikrinti, siekiant padėti jums gauti kūno, kad jūs norite lengviau. Jūs galite padaryti tai smagu, kad jūs visada galite laukti sesijų.

Kiekvienas kultūristas nori augti greičiau. Niekas nenori laukti rezultatų, mes visi norime rezultatų dabar arba jei ne tada vakar. Taigi tai yra labai varginantis, kad tai trunka mėnesius ar metus sukurti raumenų masę. Tačiau yra dalykų, kuriuos galime padaryti, kad sumažintume laiką, per kurį mums reikia raumenų. Taigi čia yra 10 karštų patarimų, kurie parodo, kaip greitai sukurti raumenis. Čia jie yra:

1. Perkrovos Principas. Tai iš esmės reiškia, kad jūs turite padidinti ar pagerinti darbo krūvį, kurį atliekate kiekvieną treniruotę. Jūs turite nuolat siekti patobulinimų, kad nuolat stumtumėte raumenis iki ribų, kad paskatintumėte augimą. Pateikdami vis didėjančius poreikius ant kūno mes galime priversti jį nuolat augti ir prisitaikyti prie naujų reikalavimų kiekvieną treniruotę siekiant sukurti raumenų greitai.

2. Jūsų rep diapazonas turėtų būti tarp 8 ir 12 pakartojimų. šis pakartojimų diapazonas yra įrodyta, kad skatinti labiausiai raumenų augimą dydžio. Nors 3-6 rep diapazonas padidins stiprumą, tai ne visada lemia didžiulį dydžio padidėjimą. 15 plius kategorijoje galite sukurti raumenų augimą, bet jis bus kitokio tipo raumenų skaidulų, kurios nėra padidinti dydžio tiek daug, nors jūsų kūnas bus įgyti ištvermės.

3. Kiekviena kūno dalis ar raumenų grupė turi būti apmokyta ne daugiau kaip 6-9 rinkinių bet kurioje konkrečioje treniruotėje. Daugiau nei tai ir jūs rizikuojate per mokymą. Tai padės išlaikyti jūsų treniruotes trumpesnis ir ryškesnis ir išvengti kūno atleidžiantis katabolinių hormonų, kurie iš tikrųjų nepadeda jums sukurti raumenų. Bet kokiu atveju pabandykite išlaikyti savo treniruotę iki 45 minučių, kad ji būtų graži ir intensyvi.

4. Gaukite pakankamai kalorijų jūsų viduje. Jei norite sukurti raumenų masę, tada jums reikia vartoti kalorijų perteklių, kuris tada gali būti naudojamas sukurti raumenų masę. Raumenų ne tik auga iš plono oro ji reikalauja perteklinių kalorijų statyti. Jūs turite valgyti daug ir įsitikinkite, kad kalorijų yra iš gerų šaltinių, pavyzdžiui, ryžių, duonos, makaronų angliavandenių, žuvies liesos baltos mėsos baltymų ir šviežių lapinės žalios vaisių ir daržovių vitaminų ir mineralų.

5. Padidinkite savo baltymų kiekį. Baltymai reikalingi raumenims suremontuoti ir pastatyti. Jei jūs neturite pakankamai baltymų, tada jums nebus suteikta galimybė sukurti raumenų greitai. Jūs galite išsiaiškinti savo reikalingą baltymų suvartojimą:

Jūsų liesos masės svoris (Kg) x 2,75 = jūsų dienos baltymų poreikis
Norėdami treniruoti savo liesos masės svorį, turite žinoti savo kūno riebalų procentą. Tai galima padaryti daugelyje sporto salių arba paprastesnis būdas yra tiesiog paimti vieną gramą baltymų už kiekvieną svarą kūno svorio, kurį turite, tai taip pat yra tinkama Gairė.

6. Vartokite Riebalus! Tai geras patarimas, nes jis padidina raumenų formavimo anabolinį hormoną jūsų organizme. Kai kurie žmonės padidinti tai vartojant steroidus, bet gera kultūrizmo dieta gali tai padaryti tam tikru mastu natūraliai ir riebalai vaidina svarbų vaidmenį tai.

7. Skystis. Daug cheminių reakcijų organizme, pavyzdžiui, tie, kurie yra atsakingi už raumenų, reikalauja daug vandens, siekiant vykti. Todėl yra protinga imtis laive daugiau vandens nei jūs paprastai. Tai puikus patarimas, dažnai nepastebimas, kai žmonės bando greitai sukurti raumenis.

8. Paimkite jį lengva ant aerobikos pratimų ir kardio treniruotes. Taip yra todėl, kad kardio treniruotės išskiria katabolinį hormoną, kuris iš tikrųjų gali sukelti raumenų audinio suskaidymą, visiškai priešingą tai, ko norite. Taip pat tai sumažins perteklinių kalorijų kiekį jūsų kūne, kurį tikrai norite išsaugoti, kad sukurtumėte raumenis, kai esate ramybėje.

9. Mano mėgstamiausia: miegoti. Jūsų raumenys gali tik augti ir taisyti save poilsio laikotarpiais, o miegas yra akivaizdžiai pagrindinis poilsio laikotarpis. Prieš įjungdami įsitikinkite, kad vartojate gerą baltymų kokteilį. Paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, yra badauti savo kūną raumenų per naktį, kai bandote greitai sukurti raumenų masę. Miego metu išleidžiami augimo hormonai, jūsų raumenys patiria padidėjusį kraujo tekėjimą ir jūsų medžiagų apykaitos greitis sulėtėja. Visa tai yra idealios sąlygos greitai kurti raumenis.

10. Būti įsipareigojusi. Nepasiduokite savo tikslams. Jums nebus kreiptis į P. Olympia per naktį, bet jei jums laikytis pirmiau minėtų gairių per tris mėnesius, tada Jūs galite patirti didelį pelną raumenų masės. Pirmiau patarimai yra praktikuojama daug patyrusių kultūristų ir aš jus patikinti, jie tikrai parodyti jums, kaip sukurti raumenų greitai.

Taigi jūs norite sukurti raumenų, dirbti ir įdomu, jei jūs galite rasti geriausią teisinę steroidų ten, kad yra. Na jūs esate sėkmės, nes yra keletas teisinių steroidų ir geriausias teisinis steroidas net nereikalauja recepto Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Anaboliniai steroidai yra neteisėti dėl pavojingo šalutinio poveikio. Kepenų toksiškumas, hormoniniai sutrikimai, steroidų pyktis yra visi gana blogi dalykai. Tačiau teisiniai steroidai neturi šių šalutinių poveikių, bet skatina raumenų augimą kaip steroidas. Geriausias teisinis steroidas, apie kurį girdėjau, yra Mesobolinas arba Tridenosenas.

Mesobolinas yra geriausia Teisinė steroidų alternatyva. Tai taip pat puikus anabolinių steroidų, kurie turi per daug pavojingų šalutinių poveikių, pakaitalas. Mesobolinas yra dviejų receptinių tik anabolinių agentų derinys. Vienas iš jų yra kilęs iš augalo, kuris stimuliuoja baltymų sintezę taip gerai, kaip steroidų Dianabol. Baltymų sintezė su Mesobolinu iš tikrųjų vykdoma greičiau.

Naujas steroidas ant bloko ir vienas, kad yra įgyti gerbėjų Europoje ir Australijoje yra Tridenosen. Tai gali būti geriausias Teisinis steroidų ten, nes visa tai daro. Tai nėra anabolinis steroidas, nes jis neturi įtakos hormonams, turintiems anabolinį poveikį. Tridenosenas turi puikių sulaikymo savybių ir padidina natūralių hormonų, tokių kaip testosteronas, augimo hormonas ir kt., gamybą. Tai anabolinis, termogeninis ir padidina kraujo tiekimą skeleto raumenims. Pagrindinė priežastis, Tridenosen yra nuostabi yra pagrindinis komponentas, kuris yra ATP arba adenozino trifosfatas. Jis užtikrina aukštą ląstelių energijos lygį, kuris savo ruožtu skatina didelį baltymų sintezės kiekį.

Aš nesiruošiu patekti į steroidų etinius, teisinius ir moralinius klausimus. Aš rašau tai, kad atidarytumėte akis į naują ir galingą perspektyvą, kultūrizmo epiphany, kuri leis jums saugiai priaugti svorio ir raumenų.

Aš tuoj pat naudosiu" medžio " analogiją, bet pirmiausia suprasiu keletą blogų naujienų. Tai mokslinis faktas, kad genetika vaidina svarbų vaidmenį mūsų galimame fiziniame vystyme. Žinoma, aplinka taip pat yra svarbi, ir nors genetika vs aplinka yra ginčytina psichiniame vystyme, fizinis potencialas iš esmės yra genetinis. Priklausomai nuo jūsų tėvų, yra riba, kaip stipriai jūs ketinate būti.

Pavyzdžiui, paimkite Arnoldą Schwarzeneggerį. Arnoldas 19 metų jau buvo didelis kaip namas. Arnoldo tėvas buvo aukštas vyras su barelio krūtine, o Arnoldo sesuo moteriai buvo didelė. Jie visi turėjo bendrų storų kaulų ir neįprasto aukščio. Tai akivaizdžiai suteikė Arnoldui genetinį pranašumą prieš liesą vaikiną, nes jis jau buvo dvigubai didesnis, be to, kad daug išmokė!

Kiekvienas turi skirtingą genetinę viršutinę ribą. Daugelis mokslininkų mano, kad vidutinis žmogus turi potencialą trigubai padidinti savo pradinę jėgą. If I am a skinny guy at age 16, who can do a max bench press of 140 lbs., Aš galiu tikėtis, kad galų gale pakilsiu į viršų 420 svarų, jei daugelį metų treniruosiu sunkiai. Panašiai, jei aš esu Arnoldas, ir gali suoliukas 225 svarų. 16 metu galetu buti suoliukas 675.

Žinoma, mes čia kalbame apie absoliučią ribą, Kai viskas veikia teisingai. Nedaugelis gaus maksimalų genetinį potencialą dėl sužalojimo, netinkamo mokymo, prastų mitybos įpročių ar tiesiog noro stokos siekti tokio tikslo.

Taigi, ką visa tai turi daryti su tuo, kaip priaugti svorio ir raumenų? Įsivaizduokime, kad jūsų kūnas yra medis. Steroidai padarys jus didelius ir stiprius, bet medis tik augs taip aukštai. Nesvarbu, kiek steroidų įdėjote, medis pasiekė savo viršutinį genetinį potencialą. Kai kurie lipti greičiau, priklausomai nuo tipo ir kiekio steroidų, bet niekada didesnis.

Kai pasieksite viršutines šio medžio ribas, nesvarbu, kokie galingi anaboliniai steroidai, jei pradedate nuo super skinny, jūs nesiruošiate būti Arnoldas Schwarzeneggeris. Bet daugiau nei Miss Piggy, sashaying kulnais, atrodys kaip Raquel Welch. Jūsų kūnas turi viršutines ribas, kaip ir medis.

Aš tiesiog esu sąžiningas čia. Jums jauni vaikinai, ypač, tik pradedant kultūrizmo, neturi būti linkusios pradėti steroidai kaip sprendimas, kaip įgyti raumenų ir svorio. Atkreipkite dėmesį į genetikos vaidmenį jūsų perspektyvose.

Labai mažai žmonių turi reikiamų bruožų, reikalingų tapti čempionu kultūristu. Jūs turite gimti su tinkamomis kūno proporcijomis, kad suteiktumėte jums pranašesnį svertą, specialius raumenų pluoštus, teisingą raumenų ilgį ir pan. Mokymas negali to pakeisti.

Ne nugalėti negyvą žirgą, bet mano taškas yra, nekelkite pavojaus savo sveikatai, jei visada buvote patarlė 90 lb. silpnas. Žinoma, jūs galite trigubai savo jėgas su tinkamą mokymą, ir būti gerokai didesnis nei vidutinis. Galbūt laimėkite keletą vietinių kultūrizmo varžybų. Bet jūs negalėsite įveikti genetikos. Kaip Clint Eastwood sakytų: "žmogus turi žinoti savo apribojimus".

Tiems iš jūsų, kurie gali štangos spaudimas 300 svarų. vidurinėje mokykloje, be jokių problemų, ir, atrodo, turi teisę genetika, aš vis dar atgrasyti jus, nuo rizikuoja žalingą poveikį, anabolinių steroidų. Nors tiesa, kad dauguma kultūristų, atrodo, atsigauna nuo blogo šalutinio poveikio, kai steroidai nutraukiami, nebuvo tiek daug tyrimų dėl ilgalaikio poveikio. Jei jūs turėjote tam tikrą ligą, kad steroidai gali ameliorate, sakyčiau eiti į jį. Bet ne gydyti save kaip laboratorijos beždžionė, tik atlikti kažką galite padaryti su gamtos mokymo.

Jūs visada galite išbandyti skirtingus steroidus,bet nesvarbu, kaip greitai jūs lipate, jūs visada galų gale iš viršaus. Dabar leiskite man šiek tiek nukrypti ir eiti į steroidų mokslus. Suprantu, kad tai gali būti šiek tiek sausa, bet noriu suteikti skaitytojui gerą bendrą idėją apie tai, kaip veikia steroidai. Taigi dabar, kai perfunctorys baigėsi, pradėkime pradžioje.

Steroidai Yra Aklavietės Sprendimai

Jei asmuo piktnaudžiauja narkotikais, tai yra nepageidaujamas poveikis, kuris turi būti kuo mažesnis. Bet kuris gydytojas jums pasakys, kad efektyviausias būdas vartoti narkotikus, yra gauti maksimalią naudą iš mažiausiai. Į pasukų skristi yra, bando sumažinti nepageidaujamą šalutinį poveikį yra sunku padaryti.

Metabolizmas yra audinių ir energijos gamyba, priežiūra ir sunaikinimas. Pastato (myotropiniai) procesai, kuriuos vadiname anabolizmu. Skaidymo procesai vadinami katabolizmu. Mūsų tikslams anaboliniai steroidiniai poveikiai yra tie, kurie apima baltymų sintezę raumenų augimui ir atstatymui.

Hormonai yra reguliavimo cheminės medžiagos, kurias gamina įvairūs organai, liaukos ar audiniai. Hormonai koordinuoja augimą, audinių remontą, reprodukcinius ciklus ir kitus fizinius bei psichinius procesus. Vyriško hormono testosterono, turi dvi pagrindines funkcijas: 1. Androgeninis-stimuliuoja vyrų antrinių lytinių charakteristikų (veido plaukų, gilaus balso, riebalų pasiskirstymo ir kitų vyriškų savybių) ir 2 vystymąsi ir palaikymą. Anaboliniai-plėtra ir priežiūra didesnių vyrų raumenų.

Taigi terminas anaboliniai steroidai, kurie yra sintetiniai cheminiai junginiai. tai imituoja anabolinį poveikį. ir sumažinti androgeninį poveikį. Suderinus su testosterono angliavandenilių molekulėmis, pasiekiamas anabolinis ir androgeninis santykis. vadinamas terapiniu indeksu.

Yra mažai tvirtų tyrimų, rodančių, kad vaistų terapiniai indeksai, apskaičiuoti atliekant tyrimus su gyvūnais, yra taikomi žmonėms! Net jei egzistuoja tokia žmogaus lentelė, tokie veiksniai kaip dieta, mokymas, kintamos vaistų dozės ir vartojimas bei svarbiausias genetinis vaistų atsakas, panaikina tokių indeksų naudingumą.

KAIP VEIKIA STEROIDAI

Kai anaboliniai steroidai patenka į kraują, jie suranda savo kelią į raumenų ląsteles, kur jie veikia genus, atsakingus už baltymų sintezę. Panašiai kaip testosteronas, steroidai prisijungia prie specifinių receptorių vietų ląstelės viduje, kur DNR yra stimuliuojama nukreipti ribosomas, kad gautų didesnį baltymų kiekį.

Kadangi steroidai veikia sinergiškai su vitaminais ir mineralais, kad palengvintų baltymų sintezę, papildai paprastai vartojami kartu su steroidais. Turi būti organizmo poreikis baltymų sintezei atsirasti. Šis poreikis yra natūralus aneminių ar blogai maitinamų asmenų. su sveikais sportininkais poreikį gamina labai sunki Sunkioji atletika.

Problema kyla, kai ne visos anabolinių steroidų molekulės pasiekia ląstelių receptorius. Šios molekulės plūduriuoti aplink į kraują, kol suskaidytas arba kepenyse arba o dar į kraują. Manoma, kad šie šalutiniai produktai sukelia nepageidaujamą šalutinį poveikį, nors ir ne šiuo metu suprantamais būdais. Mokslininkų bandymai išspręsti šias problemas savo ruožtu sukėlė papildomą šalutinį poveikį.

Pranešė šalutinis poveikis anabolinių steroidų Gym talk buvo greitai apibūdinti šį poveikį, ir daugelis žmonių iš pirmų rankų patirtis žino, kas jie yra. Toliau pateiktas sąrašas jokiu būdu nėra išsamus, tačiau išvardyti pagrindiniai šalutiniai poveikiai.

Kepenų funkcijos pokyčiai-mokslininkai nėra tikri dėl ilgalaikio steroidų poveikio kepenims. Trumpalaikis poveikis yra grįžtamas. kai anaboliniai steroidai nutraukiami. Tačiau toksinis hepatitas gali būti sukeltas, jei steroidai yra tęsiami.

Širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimai anaboliniai steroidai gali trukdyti kraujo krešėjimui, taip pat gliukozės, trigliceridų ir cholosterolio metabolizmui, dėl kurio atsiranda arterijų plokštelė (aterosklerozė). Viskas, kas veikia gliukozę, taip pat gali būti pavojinga diabetikams ar prediabetikams.

Steroidai, atrodo, saugo kepenis nuo kortizolio skaidymo, ir kadangi kortizolis laikomas streso hormonu, jis leidžia treniruotis sunkiau. Atrodo, kad širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimas yra didžiausia visų praneštų šalutinių poveikių rizika.

Hipertenzija (aukštas kraujospūdis) padidėjęs kraujospūdis, kuris dažnai lydi anabolinius steroidus, per ilgą laiką gali sukelti širdies ir kraujagyslių ligas. Daugelis sportininkų praneša apie didesnį vandens susilaikymą vartojant steroidus. Manoma, kad skysčių ir elektrolitų pusiausvyra yra susijusi su hipertenzija. Tai gali sukelti steroidų poveikis antinksčių žievei. Antinksčių žievė padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą. Steroidai padidina tiek kalio, tiek azoto kiekį, kuris gali padidinti kraujospūdį. Kraujo spaudimas, atrodo, grįžta prie normalaus, kai steroidai nutraukiami, tačiau ilgalaikis poveikis nėra žinomas.

Yra žinoma, kad padidėjęs agresyvumas testosteronas yra pagrindinis veiksnys, lemiantis didesnį agresyvumo lygį vyrams nei moterims. Nusikaltėliai, užrakinti už smurto nusikaltimus, rodo didesnį testosterono kiekį nei negyvi nusikaltėliai. Tai gali sukelti šeimos problemų, ypač kūno statybininkų, treniruočių varžyboms, naudojant didelius steroidų kiekius.

Jungiamojo audinio pažeidimas pradedantiesiems anaboliniais steroidais dažnai padidina jų stiprumą taip greitai, kad raumenys gali augti greičiau nei sausgyslės ir raiščiai. Štai kodėl pradedantiesiems reikia įdėti į sunkiojo kėlimo metus, prieš bandant galios kėlimą.

Svorio netekimas, infekcija, raumenų praradimas nutraukus steroidus - kai steroidai nutraukiami, organizmas negrįžta į normalią testosterono kiekį. Dėl to susidaro neigiamas azoto balansas, dėl kurio sintezuojamas pakankamas baltymas. Taip pat bendras skausmas yra dažnas, kurį sukelia per didelis mokymas, neigiamo azoto disbalanso metu. Tai gali trukti net tris mėnesius. Tikriausiai geriausia palaipsniui mažinti steroidus, kad organizmas galėtų prisitaikyti.

Anaboliniai steroidai suteiks jums papildomos motyvacijos treniruotis sunkiau ir geriau. Steroidai dirbti, kad jums didesnis ir stipresnis. Tačiau niekas iš tikrųjų nesupranta ilgalaikio poveikio. Kodėl būti jūrų kiaulytė?

Kodėl gi ne išmokti aukščiausios mokymo metodą į pirmąją vietą? Viktorina laikas. Kas yra galingiausias vaistas? SVEIKAS MAISTAS! Jums reikia žinoti, ką imtis savo prieš ir po treniruotės maitinimas, maistinių medžiagų laiko ir valgio dizainas. Jūs galite imituoti steroidų poveikį, naudodami tik dietą ir mokymą.

Apibendrinant šį straipsnį. Jus riboja genetika, kaip stipriai galite tapti. Anaboliniai steroidai gali padaryti tik Jums toks stiprus, kaip jūsų genetinis potencialas. Tačiau dėl nepageidaujamų šalutinių poveikių, galbūt norėsite pakeisti senamadiškas strongman būdas mokymo, aukštųjų technologijų steroidų požiūris. Natūralus mokymas yra tikrai pranašesnis už steroidus ilgalaikiam sveikam poveikiui. Jūs taip pat galite pasiekti savo genetinį potencialą natūraliu mokymu.

Tiems, kurie tik pradeda kūno statybą, čia yra 10 geriausių kultūrizmo maisto produktų, skirtų svorio ir raumenų statybai. Apelsinai, pienas, kalakutiena, brokoliai, morkos, bananai, bulvės, pupelės, sveiki grūdai ir plokščios žuvys. Stenkitės, kad jūsų daržovės būtų virtos arba žalios. Bulvės turi būti kepamos su oda. Jei turite įdėti kažką ant jo, naudokite sviesto pakaitalą. Kepkite žuvį. Papildomi maisto produktai, kuriuos reikia pridėti, būtų konservuoti tunai, žemės riešutų sviestas, neapdoroti nesūdyti, nesūdyti riešutai, virti kiaušiniai, avižų miltai. Gerkite ledą šaltu distiliuotu vandeniu.

Norėdami priaugti svorio ir sukurti raumenis, jūsų pratimai turėtų būti sunkiausi, o ne lengviausi. Pagalvokite apie kokybę per kiekį.

anaboliniai steroidai, steroidai, anabolinių steroidų tablečių, geriausia steroidai, teisinės anaboliniai steroidai, steroidai dėl masė, steroidai dėl raumenų masę, steroidų raumenų, steroidų tablečių, anabolinis, anaboliniai steroidai tabletės, geriausi steroidai, teisiniai anaboliniai steroidai, steroidai ant žemės, steroidai ant raumenų masės, steroidai raumenų formavimui, steroidų tabletes,Legalus anaboliniai steroidai,Parduodu anabolinius steroidus,Geriausi steroidai raumenims,Anaboliniai steroidai kaina,Anaboliniai steroidai skelbiu,Kaip gali pakenkti anaboliniai steroidai,Atsistatymas po steroidu kurso,Anavar steroidai,Parduodu anabolinius steroidus,probolan50, metadrol, somatodrol,Probolan 50 kaina,Probolan 50 vartojimas,Probolan 50 steroidai,Probolan 50 salutinis poveikis,Probolan 50 skelbiu,Probolan 50 forum,epihydroxetiolan-17-ester matrix,Probolan 50 salutinis poveikis