V tretjem krogu La Lige je Barcelona v gosteh igrala z Rayo Vallecanom. V drugem polčasu je Lamine Yamal asistiral Olmu, ki je dosegel gol na 7 zaporednih uradnih tekmah. V prvem krogu proti Valencii je Yamal asistiral Lewandowskemu, da je dosegel gol. V drugem krogu proti Athleticu iz Bilbaa je Yamal odprl gol za Barcelono. V tem krogu je Yamal asistiral Olmu za gol.Prejšnje štiri tekme, na katerih je Yamal sodeloval, so bile štiri izločilne tekme evropskega pokala. Asistiral je proti Gruziji, Nemčiji in Angliji, svetovni val pa je dosegel v polfinalu proti Franciji. Na zadnjih 7 uradnih tekmah je Yamal prispeval 2 gola in 5 podaj.

Otroški Nogometni Dresi, Tretji krog La Lige v sezoni 2024-25 se nadaljuje. V treh tekmah je Athletic Bilbao doma premagal Valencio z 1:0, Real Sociedad je doma preobrnil Alaves z 1:2, Atletico Madrid pa je doma izgubil z 0:0. 0 dolgočasen remi proti Špancem. Athletic Bilbao je doma izzval Valencio, domači Athletic Bilbao pa je zagrozil v 12. minuti z udarcem iz enajstmetrovke in zadel prečko. V 45. minuti je Benate Prados podal v kazenski prostor. Na koncu je Athletic Bilbao doma premagal Valencio z 1:0 zmaga v novi sezoni! Poleg tega je Athletic Bilbao, potem ko je svojega nasprotnika Valencio poslal na dno po treh zaporednih porazih na začetku, začasno na 9. mestu lestvice La Lige z 1 zmago, 1 remijem in 1 porazom ter 4 točkami.