Tekdez; su deposu temizliği, su sebili temizliği, su deposu izolasyonu, buzdolabı temizliği, sıcak su tankı temizliği konularında müşterilerine profesyonel çözümler sunmaktadır.
Tekdez personellerinin ve kuruluşun tüm yetki ve kalite sertifikaları eksiksizdir.
İş güvenliği konusunda hassas olan Tekdez Dezenfekte yönetimi; düzenli olarak iş güvenliği eğitimlerine katılmaktadır.
Su depoları zamanla kirlenmekte ve bakteri oluşturmaktadır. 

Bu kirlenmenin ana sebebi su taşıma hattındaki kirliliğin depo içerisine taşınması ve su deposuna giren fare, haşere gibi canlıların suyu kirletmesidir. Su sebilleride yoğun kullanıma bağlı olarak kirlenmekte ve bakteri oluşturmaktadır. Su deposu temizliği altı ayda bir, su sebili temizliği 3 ayda bir ve devamında periyodik olarak yaptırılmalıdır.
Tekdez Sağlık Bakanlığı yetki ve kalite sertifikalarına sahiptir. Personellerinin hijyen sertifikası, portör muayane belgeleri, mesleki yeterlilik ve hijyen sertifikaları, iş güvenliği sertifikaları, yüksekte çalışabilir eğitim belgeleri eksiksizdir.

Konusunda uzman ve eğiyimli kadrosoyla hizmet veren Tekdez Dezenfekte kuruluşumuz, katıldığı fuar ve arge çalışmalarıyla yeniliği ve günümüz teknolojilerini alt yapısına dahil etmekte ve sektörünün lider firması olmakla gurur duymaktadır.

Temizlik ve dezenfeksiyon hizmetlerinin dışında yalıtım sektöründede su deposu izolasyonu hizmeti veren Tekdez Dezenfekte, su kaçağı kesme ve suyu daha steril ortamlarda muhafaza edilmesi için izolasyon yöntemlerinde uzman kadroya sahiptir. Poliğretan enjeksiyon ugyulamaları ile su kaçağının sonlandırılması hizmetide vermektedir.

https://tekdez.com/

https://tekdez.com/su-deposu-temizligi.html 

https://tekdez.com/sebil-temizligi.html